Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

srebrne bransolety, szukam sklepu

srebrne bransolety, szukam sklepu

Poszukuje blokady beads pandora, która będzie pasowała do mojej bransoletki. Poszukuje jakiegoś bardzo dobrze zaopatrzonego sklepu internetowego jubilerskiego.

gregBard

Posty: 1

 
Srebro mi się podoba, ale tylko wtedy, kiedy jest z cyrkoniami. Wybór kolczyków z cyrkoniami jest bardzo duży, dlatego każdy może coś dla siebie znaleźć.

Lupusx

Posty: 3

 
W intrenecie bez problemów można znaleźć oferty na bransoletkę celebrytkę, dlatego warto sobie to sprawdzać. Do wyboru są różne bransoletki, dlatego dopasowanie ich nie jest trudne. Wystarczy wszystko przejrzeć i dopasować, a wtedy kupimy piękną bransoletkę.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Propozycji z przywieszkami do bransolet jest niezmiernie wiele. Byłam w jednym ze sklepów, albowiem kupowałam komuś prezent. Trochę czasu w internecie spędziłam zanim udało mi się zdecydować, co wybrać. Za duża oferta to też nie za dobrze, lecz to tylko moje zdanie na ten temat.

Jasio234

Posty: 2

 
Biżuteria to nie tylko coś dla kobiet. Mój mąż chciał krzyżyk męski i sobie taki nabył. W sklepie internetowym były inne modele krzyżyków od małych po faktycznie bardzo olbrzymie.

TomekK

Posty: 3

 
Biżuteria to nie tylko coś dla kobiet. Mój mąż chciał krzyżyk męski i sobie taki kupił. W sklepie internetowym były różne modele krzyżyków od małych po naprawdę bardzo duże.

Aniusiaaa1

Posty: 6

 
Uwielbiam sekretniki srebrne w kształcie serduszek. Zawsze o takim marzyłam i ostatnio widziałam coś takiego w jednym z jubilerskim sklepie internetowym.

Krowlo

Posty: 2

 
Jeżeli chodzi o wisiorki serca to są tu https://valerio.pl/serduszka-c-6_21.html.

namok

Posty: 6

 
Według mnie koła pozłacane są zawsze modne. Oczywiście trzeba ubrać się odpowiednio do takich kolczyków, ale ja akurat nie mam z tym problemów. Z kupowaniem nie ma problemów, bo takie kolczyki można znaleźć w sklepach stacjonarnych jak i w internecie.

strusiek

Posty: 4

 
Z biżuterii dzisiaj to tylko naszyjnik celebrytka i nic więcej. Gusta są inne, wobec tego wiem, że każda z nas może wybrać coś innego. Nie dziwię się też, że sklepy internetowe mają tak niezwykle dobrze przygotowane oferty. Trzeba, jakość spełnić, chociaż cześć wymagań klientek.

Klara323

Posty: 5