Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

anonse towarzyskie, jaki portal ?

anonse towarzyskie, jaki portal ?

Czy na portalu znajduje się dużo anonsów towarzyskich? Mam duże wymagania odnośnie kobiet i zastanawiam się czy kogoś znajdę.

klakla09

Posty: 1

 
Wybieramy tylko i wyłącznie takie ogłoszenia towarzystwie, które maj zweryfikowane zdjęcia. Każdy powinien tak robić. Dotyczy to kobiet, mężczyzn czy też par. wtedy wiemy, że naprawdę spotkamy się z takimi osobami, które się ogłaszają.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
My jesteśmy partą i zawsze przeszukujemy ogłoszenia towarzyskie na stronie https://samka.pl/anonse/pl. Lubimy się spotykać z osobami takimi, jakie miło spędzają czas. Na tym portalu jest ich naprawdę niezwykle dużo, dlatego zawsze kogoś interesującego znajdujemy.

VjakV

Posty: 5

 
Korzystam z anonsów towarzyskich i jestem zadowolony. Dopasuje sobie do spotkań takie osoby, jakie najbardziej mi się podobają. Czasami to tylko rozmowa, a czasami coś więcej. Dla mnie to super rozwiązanie i polecam je wszystkim.

Lalka

Posty: 7

 
Do wyboru mamy kobiety w każdym wieku. To znaczy, że znajdzie kobietę osoba młoda jak i osoba, jaka ma już młode lata za sobą. Należę do tych drugich i nie mam kłopotów ze odnalezieniem ogłoszenia kobiet po pięćdziesiątym roku życia. Jestem z tego powodu faktycznie bardzo, ale to bardzo usatysfakcjonowany.

Grabow12

Posty: 4

 
Byłem na kilku takich spotkaniach, ale jakoś mnie to nie przekonało. Nie zawsze kobiety ze fotografie wyglądały tak na żywo. Trzeba to naprawdę dokładnie sprawdzać.

Lalka

Posty: 12

 
Mieszkam w dużym mieście i u mnie jest tak sporo kobiet w ogłoszeniach towarzyskich, że sam nie wiem, którą z nich ma wybrać. Cieszę się, że jest serwis, który ma wszystkie najnowsze i sprawdzone oferty. Jeżeli mam czas to spotykam się z kobietami i Wam też to radze.

Asia

Posty: 4

 
Widziałem różne anonse towarzyskie, ale żadna kobieta nie wpadła mi w oko. Może źle szukam? Sam nie wiem, ale na razie nie spotkałem się jeszcze z nikim.

pawel253

Posty: 6

 
Akurat u mnie w okolicy wśród ogłoszeń towarzyskich nie ma nikogo ciekawego. Może mam za duże wymagania? Pochodzę z małego miasta i tam zawsze był problem żeby spotkać kogoś fajnego. Nie poddaje się i szukam dalej. Mam nadzieje, że wreszcie na kogoś takiego trafię i będę mógł miło spędzić czas.

kuBawodzu

Posty: 13

 
Znajomy w wielu przypadkach korzysta z ogłoszeń towarzyskich i jest bardzo zaspokojony. Sam nigdy nie próbowałem, niemniej jednak trzeba przyznać, że fotografie pięknych kobiet do tego zachęcają. Na pewno kiedyś się zdecyduje, niemniej jednak teraz na nic nie ma czasu, a szkoda, bowiem miłe spotkanie by się na pewno przydało.

ruszaj45

Posty: 24