Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Perfumy męskie dolce&gabbana, szukam !!

Perfumy męskie dolce&gabbana, szukam !!

Interesuje mnie odszukanie jakiejś taniej perfumerii internetowej. Nie bardzo chce mi się szukać po sklepach. Liczę na odzew na mój wątek :D

kryzys

Posty: 22

 
To masz fajnie z żoną :) U mnie niestety tak dobrze nie jest. Żona woli, jak sam ją czymś zaskoczę. Czasami nasze upodobania leżą latami nietykane :) Tak właśnie było z perfumami męskimi, na jakie sobie pozwoliłem dokładnie prada. Nie w jej upodobaniu. To trzymam na czarną godzinę :D

irek1981

Posty: 24

 
U mnie to zdecydowanie żona robi takie zakupy i podsuwa temat, jakąś nowość zupełną. Wpisuje się w moje gusta i zawsze wybiera dobre perfumy :D Jej odpowiadają, to i mnie muszą ;) A na poważnie kupiła mi ostatnio perfumy męskie paco rabanne Invictus, bo jeszcze nie próbowałem. Polecam szczególnie za nuty morskie.

Bezi22

Posty: 22

 
https://makeupmania.com.pl/103-davidoff polecam odwiedzić ich stronę. Mają hurtowe ceny. Za perfumy męskie davidoff zapłaciłem tu wiele mniej. Podkreślam, iż oryginalne żadna ta podróba.

ernest00

Posty: 19

 
A mnie oprócz polecenia perfum męskich przydałby się tani sklep z perfumami. Wszędzie taka drożyzna, iż szkoda gadać. No i uważam, iż niszowe marki też są spoko. Mam własne upodobania, natomiast nie będę skłaniał się do zwierzeń :) Nie chcę psuć wątku. Tak więc też czekam na podpowiedzi odnośnie sklepu.

esdoen1

Posty: 25

 
Perfumy męskie prada nie podobają się żonie? Osobiście uważam je za jedne z tych, które u mojej drugiej połowy podobają mi się najbardziej. Wtrącę się i powiem, że prada to naprawdę klasa. Na każdą okazję polecam Luna Rossa Pour Homme. Jako kobieta też mam prawo głosu :) Pozdrawiam i życzę powodzenia w wyborach :)

ciopix

Posty: 17

 
Dla swojego własnego dobra nie napalam się na hurtowe ceny perfum. Może rzeczywiście coś zaproponujecie. Ale ja osobiście na nic takiego piorunującego nie trafiłem :( Za ostatnie perfumy zapłaciłem grubo ponad 200 złotych.

ZetMichał

Posty: 25

 
Dla swojego własnego dobra nie napalam się na hurtowe ceny perfum. Może naprawdę coś zaproponujecie. Ale ja osobiście na nic takiego piorunującego nie trafiłem :( Za ostatnie perfumy zapłaciłem grubo ponad 200 zł.

mack

Posty: 26