Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Dystrybutor perfum, gdzie warto ?

Dystrybutor perfum, gdzie warto ?

Szukam taniej perfum. Najlepsza byłaby dla mnie propozycja online. Nawet zagraniczna. Byleby wiarygodne miejsce :) Czekam i dziękuję.

ambrozy56

Posty: 24

 
Kupuję perfumy tutaj https://makeupmania.eu i chwalę sobie współprace z nimi. W Anglii każdy zapach jest tańszy. Nie jakie z nich można nabyć za naprawdę śmieszne kwoty. Opłaca się niezmiernie, głównie zakup hurtowy.

Bezi22

Posty: 22

 
Sama chciałabym taką współpracę rozpocząć. Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć coś konkretnego na razie bez wyjazdu. Może tutaj polecicie jakiego rzetelnego sprawdzonego dystrybutora perfum :) Mam już trochę info na temat tych większych hurtowni, gdzie się opłaca, ale wiadomo, że im więcej, tym lepiej.

Black_Riot

Posty: 21

 
Sprawdzić firmę to żaden problem :) Dzięki opiniom można się teraz dowiedzieć o mnóstwo więcej niż kiedyś. Swoją drogą hurtownia perfum bez względu skąd będzie to zawsze niższe ceny.

Totek

Posty: 23

 
Trafiłam tu, bo mam podobny dylemat. Szukam hurtowni kosmetyków, gdzie można byłoby liczyć na naprawdę niższe ceny w ramach zamówienia hurtowego. Nie przeszkadzałoby mi gdyby był to jakiś sprawdzony partner spoza Polski :) Trochę ofert widziałam tego rodzaju, no ale nie mam pewności.

Adam74022

Posty: 19

 
Bowiem zamiast cen hurtowych przy pojedynczych zamówieniach można korzystać z promocji. W Anglii jest takich ofert od groma i trochę. Według mnie najlepiej pierwszy raz odwiedzić sobie taką hurtownię kosmetyczną osobiście.

mati

Posty: 23

 
Swoją drogą jakoś ciężko mi uwierzyć w oryginalność takich tanich perfum :( Wiem, iż chodzi o hurtownię i wobec tego jest taniej, natomiast u nas w kraju chyba też coś takiego mamy?

x-mord

Posty: 15