Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

gdzie kupujecie testery perfum

gdzie kupujecie testery perfum

Hej, czy istnieje coś takiego, jak perfumowy savoir – vivre? Czy trzeba o czymś konkretnym pamiętać przed zakupem zapachów?

Lupusx

Posty: 9

 
U mężczyzn bardzo mi się podoba aromat naturalnej skóry. Świetny zapach uzupełniający. Kojarzy mi się też z paleniem cygara, takim prawdziwie męskim, twardym światem. Takie zapachy to zdecydowanie najlepszy afrodyzjak.

roudee

Posty: 9

 
Najgorzej, że niektórzy sprzedają testery podrobione i w tym jest największy problem, a nie z samym faktem zakupu testera. Trzeba iść do sklepów, które gwarantują oryginalność.

dzaman

Posty: 14

 
Mężczyźni powinni tors perfumować, chociaż od tej zasady się coraz częściej odbiega. Sprawdź też koniecznie, czy nie masz uczulenia na składnik perfum. Można się rozchorować, jak źle dobierzesz.

Mnert67

Posty: 22

 
Dla mnie testery to strzał w dziesiątkę pod warunkiem, że nie robisz z nich prezentu, bo to trochę lipa. Na własny użytek się sprawdzają idealnie. Szukaj jednak sklepów z potwierdzonymi opiniami o oryginalności zapachów, bo z tym naprawdę bywa różnie. Pozdrawiam.

pawel253

Posty: 13

 
Na lato możesz zainwestować w perfumy o właściwościach chłodzących, a uwierz, że wiele marek się w tym specjalizuje. Coś z miętą chociażby.

kluska4

Posty: 24

 
Do testerów naprawdę nic nie mam i jeżeli mam produkt całkowicie oryginalny, ale bez pudełeczka to oczywiście biorę w ciemno. Nie ma sensu się nawet zastanawiać.

edziu

Posty: 10

 
Widziałam perfumy z aromatem alkoholu i przyznam, że całkiem ciekawe, ale raczej dla dojrzałych osób, bo u nastolatków raczej źle się kojarzą.

alibastek

Posty: 14

 
Zakochałam się w tym zapachu kilka lat temu https://parfumstore.pl/wody-perfumowane/182-calvin-klein-reveal-100ml-edp-tester.html. Kupiłam sobie tuż po premierze w 2014 roku za duże pieniądze wtedy. Dzisiaj można dostać za niecałe 100 złotych, a dalej jakość się otrzymuje. Jeden z bardziej eleganckich zapachów dla kobiet z przewagą drzewa sandałowego i drewna kaszmirowego. Piękna nuta naprawdę i polecam gorąco, nawet do wypróbowania.

Menene

Posty: 9

 
Bezzapachowy antyperspirant, ewentualnie wydajny ałun, do tego droższe perfumy i można trochę zaszaleć wizerunkowo.

juron

Posty: 10