Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Sklep z naturalnymi kosmetykami

Sklep z naturalnymi kosmetykami

Cześć, czy też wam po makijażu wyskakują straszne syfki? Mam z tym problem od lat i naprawdę nie mam pojęcia, jak reagować. A próbowałam chyba wszystkiego ;)

Grażyna12

Posty: 5

 
Nie mam żadnych podrażnień po depilacji kremem do golenia z udziałem olejku monoi https://e-naturalne.pl/pl/c/Gotowe-zestawy/34. Jeden z najdelikatniejszych kremów, ładnie pachnie i zaskoczyłam się szczerze wydajnością. Nogi wyglądają super po depilacji, nawet trochę zużytą maszynką.

Tomcio

Posty: 13

 
Jak bierzesz kosmetyki drogeryjne typowo to tam w nich znajdują się pochodne ropy naftowej, które mocno zatykają skórę. A później niestety syfki wyskakują.

labuh

Posty: 16

 
Jestem pasjonatką własnych kosmetyków. Początku są najtrudniejsze, a później widzisz, co trzeba zmienić w składzie. Wyposażenie takiego mini laboratorium nie jest trudne. Kup sobie po prostu zestawy startowe

kuBawodzu

Posty: 24

 
Kosmetyki z probiotykami tylko, bo widać, że nowoczesna kosmetologia się do nich najczęściej odnosi. Duża pomoc dla cery suchej, dojrzałej.

Klarka34

Posty: 6

 
Jak coś jest jadalnego ogólnie to nadaje się pod kosmetyk naturalny i takimi zasadami od zawsze kieruję się przy wyborze.

Kitas

Posty: 7

 
Każdy kosmetyk naturalny praktycznie konsultuję z zaprzyjaźnionym dermatologiem i to mocno działa. Wiem, że można też zadawać pytania online do ekspertów branży kosmetycznej.

Krasny

Posty: 27

 
Algi łagodzą podrażnienia. Mam takie kremy pod poważniejsze upały, czy dla regeneracji po zbyt ciężkim makijażu. Pozdrawiam.

Snaco

Posty: 8