Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

kosmetyki ajurwedyjskich

kosmetyki ajurwedyjskich

100% naturalne kosmetyki, czy istnieją? Z jakich terapii SPA domowego korzystacie i czy uważacie, że można zaprojektować pielęgnację w jakości zbliżoną do salonów medycyny estetycznej we własnym zakresie? Myślę, że całkiem ciekawe zagadnienie.

Lux-Mark24

Posty: 1

 
Potwierdzam, że niektóre kosmetyki ajurwedyjskie długoterminowo wpływają na zdrowszy odcień skóry, masz jakby większe nasycenie składnikami.

Lupusx

Posty: 13

 
Używam tylko ajurwedyjskich kosmetyków, bo to w pełni wegetariańska formuła i doceniam sklepy, marki, które ten temat ogarniają i rozumieją przede wszystkim, a nie bazują tylko na modzie, trendach. To po prostu styl życia.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Pokombinuję niedługo, a medycyna ajurwedyjska to bardzo ciekawe zagadnienie. No i składniki na tyle powszechne, że terapia nie wychodzi w kosmicznych kwotach, tylko życiowo.

CzarnyBlant

Posty: 8

 
Kurkuma, lawenda, cytryna, herbaty w ajurwedzie odgrywają sporą rolę. Cynamon jeszcze może, żeby udoskonalić odcień skóry.

090913123

Posty: 5

 
Przy odrobinie wysiłku to naprawdę można sobie domowe SPA zaprojektować i też jestem zwolenniczką podobnego pomysłu.

Yuri20

Posty: 7

 
No właśnie kosmetyki ajurwedyjskie przede wszystkim wyrównują pH skóry, a niektórych ekstraktów roślinnych standardowo w Polsce nie spotkasz, więc warto pokombinować.

namok

Posty: 7

 
Też uważam, że to fajnie zaprojektowany sklep, bo dają sporo możliwości do ogólnego, całościowego relaksu, a nie tylko kosmetyki. Nawet aromaterapia, masaże i inne rozwiązania, żeby przywrócić spokój. Teraz takie czasy, że naprawdę trzeba uspokoić psychikę, ograniczać regularnie poziom stresu.

Yuri20

Posty: 4

 
Używam tylko takich kosmetyków, które nie zatykają porów, a u kobiet to szczególnie ważne, jednak przez częsty makijaż. Przestawiam się z klasycznych naturalnych na ajurwedyjskie i też dostrzegam, jakby większą efektywność.

Aniusiaaa1

Posty: 6

 
Wcieram regularnie ten balsam https://spa-ceylon.pl/pl/p/Balsam-do-wlosow-ALOES-TRAWA-WODNA-200g-/349 do włosów, na bazie aloesu i wiele osób z najbliższego otoczenia już chwaliło zapach i w ogóle wygląd fryzury. Bardzo, a to bardzo wydajny produkt. Dowiedziałam się u znajomej fryzjerki, że takie coś stosuje nawet u klientów. Fajna sprawa, nawet na skórę głowy przechodzi, masz uczucie fajnego relaksu, odświeżenia. Lepsza sprawa od zwykłego szamponu, takie uzupełnienie codziennej pielęgnacji.

Sagerrak

Posty: 6