Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

jakie perfumy kupić

jakie perfumy kupić

Zastanawiam się, czy można zdobyć oryginalne perfumy, ale w znacznie niższej cenie? Czy znacie jakieś sprawdzone sposoby? Zastanawiałam się nad testerem, ale pytanie, czy takie opakowania perfum nie są w jakiś sposób wybrakowane jakościowo, bo różne opinie słyszałam już.

Lupusx

Posty: 8

 
Zakochałam się w tych perfumach, https://www.testerownia24h.pl/pl/p/YVES-SAINT-LAURENT-BLACK-OPIUM-90ML-EDP/61 waniliowe z dodatkową, delikatną nutką drzewa kaszmirowego. Czuję się w tych perfumach super. Zostałam przy nich, a wcześniej wymieniałam na różne marki. Może to akurat też twój zapach, więc polecam przy okazji. A tester znacznie tańszy, więc nie ma sensu przepłacać moim zdaniem.

Ni56o87

Posty: 15

 
Nie od dzisiaj wiadomo, że perfumy to jeden z najsilniejszych afrodyzjaków. W kwestiach towarzyskich warto próbować nowych rozwiązań, natomiast w biznesie trzeba uważać, aby przypadkiem nie przesadzić ze słodką nutką :)

szulmar

Posty: 9

 
Dobre zapachy stosuje się teraz nawet w sprzedaży, więc tym bardziej przy budowaniu własnego wizerunku warto uwzględnić oryginalne buteleczki. Testery mają największy stosunek ceny do jakości według moich doświadczeń.

juron

Posty: 26

 
Z piżmowymi zapachami lepiej nie przesadzać, bo nie każdemu pasują, a w nadmiarze wywołują moim zdaniem negatywne emocje.

bydlus

Posty: 12

 
Z mocnymi perfumami nie warto przesadzać, jak masz dłuższe spotkania z kimś, bo nie zawsze jednak postronny człowiek polubi konkretny zapach. Trzeba też sprawdzać reakcję otoczenia i elastycznie wymieniać.

cinto

Posty: 27

 
Nigdy nie łącz różnych zapachów i jak używasz jeszcze dezodorantu to najlepiej dopasować pod perfumy markowe. Czasami trudno to zrobić, bo jednak markowe dezodoranty to straszna drożyna. Ewentualne neutralny ałun.

Kitas 

Posty: 8

 
Jak zapach jest wyczuwalny z bliska to bardzo dobrze. Gorzej, jeżeli jest nadmiernie intensywny i przed otoczenie przechodzi.

Morchepl

Posty: 32

 
Przyznam, że zapach cytrusów mnie pobudza bardziej od wypicia kawy czasami. Niesamowite, jak dobrze dobrany aromat działa na człowieka.

xacti

Posty: 10

 
Zapach dopasowany do człowieka to jest jednak niesamowita sprawa. Od razu humor się poprawia, wzrasta pewność siebie, jakiś wpływ na uwodzenie też na pewno ma :)

mew soncz7777

Posty: 19