Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

kosmetyki ze śluzem ślimaka

kosmetyki ze śluzem ślimaka

Śluz ze ślimaka w pielęgnacji skóry narażonej na problemy dermatologiczne to waszym zdaniem dobry pomysł?

labuh

Posty: 2

 
Śluz ze ślimaka to jeden z ciekawszych składników aktywnych występujących w kosmetykach naturalnych, na redukcję zmarszczek. Działa podobnie długoterminowo do kwasu hialuronowego, bo masz realną, głęboką odbudowę skóry. Spłycam zmarszczki skutecznie tymi preparatami https://e-naturalne.pl/pl/c/Seria-Snail-slimak/158. Biorę na zmianę, czy to serum, czy booster. Zależy, co lubisz. No i kosmetyk odpowiedni pod robienie makijażu.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Bardzo ciekawy wątek, a kosmetyki ze śluzem ślimaka według mnie najlepiej nawet pachną z większości spotykanych na rynku.

korasek

Posty: 11

 
Podobno na niektórych hodowlach ślimaków to odkryli, że śluz właśnie działa na skórę, dość przypadkowo. Ciekawa sprawa, bo natura właściwie rozwiązuje wszystkie problemy człowieka.

Nowe-Torby

Posty: 2

 
To można powiedzieć azjatycki pomysł na pielęgnację skóry, ale też wiele kultur starożytnych śluzem ze ślimaka się leczyło. Doceniam, że bezpiecznie pozyskują dla ślimaków. Dość ciekawa sprawa i nie wiedziałam, że tyle funkcji prozdrowotnych posiada.

Grabow12

Posty: 6

 
W Japonii dość popularny składnik, a wiadomo, jak pięknie Japonki wyglądają praktycznie w każdym wieku. Tam właśnie takie rzeczy zdobywają największy szacunek w kosmetologii. U nad dopiero to dochodzi.

Jarciowek

Posty: 21