Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Sklep naturalny - online

Sklep naturalny - online

Cześć, jakie metody pielęgnacji polecacie do cery wrażliwej ze skłonnością do powstawania wyprysków? Bardzo proszę o coś, co u was faktycznie działa.

michał

Posty: 8

 
Francuskie glinki mi pomogły, jak miałam duże przebarwienia. Można samodzielnie sobie zafundować taki zabieg. Glinka nie jest droga, a dość wydajna.

wiesiekj

Posty: 26

 
Bierz kosmetyki z upraw organicznych. U mnie ta zasada się zawsze sprawdzała i to chyba najlepsze preparaty pielęgnacyjne, niezależnie od marki.

Czarek

Posty: 11

 
Sprawdź, kto zaprojektował kosmetyk. Czasami za kosmetykami naturalnymi stoją nieźli specjaliści, a w innym przypadku amatorzy szukający szybkiego zarobku. Jak dla mnie kluczowa kategoria.

yetisize

Posty: 17

 
Uważaj, żeby faktycznie eliminować z pielęgnacji skóry parabeny, bo można sobie zaszkodzić. A skórę z wiekiem coraz trudniej przywrócić do normalnego stanu.

tomalix

Posty: 21

 
Zobacz, jakie składniki aktywne zawierają się w kosmetykach, posprawdzaj efektywność w publikacjach naukowych i dopiero na tej podstawie dobieraj.

pawel253

Posty: 12

 
Spróbuj zrobić własne kosmetyki. To nie jest trudne pod warunkiem, że masz dostęp do jakościowych baz i dodatkowych składników. Tutaj sporo znajdziesz e-naturalne.pl. Ewentualnie szukaj u ludzi, na ekologicznych gospodarstwach, chociaż to na pewno zabierze nieco więcej czasu.

Bryzyt1

Posty: 15

 
Trzeba po prostu trafić na składnik. Na mnie widłak działał dobrze, na oparzenia. Peelingi algowe podobnie na regenerację naskórka.

czes212

Posty: 23

 
Kosmetyk naturalny na twarz z reguły działa też na inne regiony ciała. Szczególnie polecam wszystkiego rodzaju oleje, bo możesz nawet włosy pielęgnować, stopy od odcisków, mniejsze rany i przebarwienia. Jak dla mnie mocno uniwersalne rozwiązanie.

1adversary

Posty: 23

 
Nierafinowane i tłoczone na zimno oleje to sprawdzona baza do kosmetyków naturalnych. Można nawet samodzielnie z tworzeniem dodatków pielęgnacyjnych pokombinować.

gruszk009

Posty: 8