Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Sklep naturalny - online

Sklep naturalny - online

Sklep internetowy z naturalnymi kosmetykami – znacie takie miejsca? Najfajniej jakby poza gotowymi kosmetykami sprzedawali też składniki do samodzielnego przygotowania peelingów, balsamów, kremów i tak dalej. Jeśli możecie kogoś polecić to będę wdzięczna – chodzi mi o kosmetyki dla kobiet, ale też dla mężczyzn.

pawel253

Posty: 7

 
Z kosmetykami jest o tyle trudniej że przeciętny klient nawet nie wie na jakie składniki patrzeć w szamponach żelach i całej reszcie, więc kupuje trochę po omacku. Z żywnością to już bardziej wiemy że różne E, wzmacniacze i tak dalej lepiej omijać.

Lupusx

Posty: 15

 
Dużo kosmetyków można sobie zrobić samemu w domu, choćby taki prosty peeling z ziarenek kawy jest bardzo prosty w przygotowaniu a przynajmniej człowiek dokładnie wie co stosuje.

EQP

Posty: 13

 
Nie zawsze tak jest że te droższe kosmetyki oznaczają od razu wyższą jakość. Można się czasami zdziwić dlatego najlepiej porównywać sobie na wstępie etykiety składy zawartość konkretnych substancji minerałów ..

Nikiiii

Posty: 13

 
Żadne inne kosmetyki nie nawilżały mi skóry tak dobrze jak naturalne. Sklep mam sprawdzony na stronie e-naturalne.pl, oni znają się na naturalnych preparatach, sprzedają oryginalne kosmetyki z ważną datą przydatności do użycia.

33-odwaga

Posty: 8

 
Tak się zastanawiam jak to jest z wydajnością takich naturalnych kosmetyków? Wystarczają na dłużej, czy na odwrót szybciej się zużywają?

ernest00

Posty: 19

 
Ostatnio zdecydowałam się umówić do dermatologa w związku z moim trądzikiem i okazało się że to różowaty, ciężki w leczeniu i ciężki w ogóle w wyjaśnieniu co jest przyczyną. ;/

Marioleczka

Posty: 14

 
mam problem z nawilżeniem skóry ale to chyba sporo osób ma to samo. Niby stosuję jakieś kremy ale tak szybko jak sobie wsmaruję coś w ciało tak szybko skora znowu robi się sucha. Efekt trwa parę chwil i finito.

szulmar

Posty: 9

 
szukam od jakiegoś czasu dobrego sklepu z lepszej klasy kosmetykami i jedyne jakie znajduję to ewentualnie w internecie..a wolałabym kupić stacjonarnie, poradzić się, obejrzeć sobie produkt przed zakupem itp.

sgemino

Posty: 20