Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Dobry peeling

Dobry peeling

Czy możecie mi powiedzieć, jaki peeling dopasować do cery mieszanej w taki sposób, żeby się przypadkiem nie uszkodzić :)

Miki789

Posty: 1

 
Oczyszczasz skórę, nakładasz ten preparat https://e-naturalne.pl/pl/p/Peeling-AHA-30/1276, przemywasz dobrze i masz połączenie zabiegu medycyny estetycznej z maseczką regeneracyjną powiedzmy. Tylko przy aplikacji pamiętaj, żeby oczy w jakiś dokładny sposób zabezpieczyć, bo jednak mocne kwasy. Na początku krótko trzymasz, później wydłużasz, bo skóra się przyzwyczaja do pewnych składników.

micko

Posty: 2

 
Jak masz cerę tłustą to raczej peelingi z kwasem mlekowym, cytrynowym. Skład peelingu wiele znaczy, natomiast też właściwa aplikacja i ochrona oczu. Z tego powodu lepiej na coś lżejszego stawiać, jeżeli się dopiero uczysz tematu.

CHatka-eKo

Posty: 6

 
No właśnie, jak chodzisz z maseczką teraz to peeling usuwa zanieczyszczenia po prostu ze skóry, a czerwona twarz i tak szybko znika. Na weekend sobie rób i testuj różne specyfiki. Akurat tutaj w dyskusji ciekawe polecenia, bo sama używałam wielu produktów z tego sklepu. Wiarygodny.

Grabow12

Posty: 17

 
Peeling u profesjonalistki najlepiej. Możesz też własny przynieść, u mnie akurat nie ma z tym większych problemów.

matckhew

Posty: 11

 
To faktycznie sprawdzony peeling. Wiele kosmetyczek poleca swoim klientkom. Jestem jedną z nich :) Tak naprawdę to nawet opaleniznę peeling potrafi podkreślić, a mało kto o tym w ogóle wie :)

zakk87

Posty: 29

 
Jak złuszczasz to skóra się stopniowo wzmacnia, a oleje roślinne szczególnie dobrze działają na pielęgnację teraz. Wcieraj spokojnie peeling, nie śpiesz się, równomiernie rozprowadzaj. To bardzo ważne, żeby ścierać w sposób umiarkowany.

Grabow12

Posty: 5