Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

cyprysik sadzonki, sklep online

cyprysik sadzonki, sklep online

Ma ktoś może sosnę green twist w ogrodzie? Potrzebuje sadzonek, ale najlepiej z jakiegoś dobrego źródła. Wcześniej miałem, ale niestety zmarniała, dlatego wolę zapłacić więcej, ale mieć coś, co jest warte tych pieniędzy.

3czex

Posty: 1

 
Iglaste potrzebują bardziej kwaśnej ziemi, dlatego jeśli ktoś nie ma takiej to trzeba będzie zamówić ziemię w sklepie ogrodniczym. Na pewno przydadzą się różne rodzaju nawozy tak żeby rośliny nie zrobiły się brązowe i bardzo brzydkie.

Krzyhmoin

Posty: 5

 
U mnie od lat króluje świerk hermann naue i nie chcę innego. Wiem, że odmian świerka jest bardzo dużo, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie. Mnie się iglaste drzewka i krzewy bardzo podobają, dlatego mamy różne jałowce i cyprysy. Mało przy tym chodzenia, ale za to efekt są super, dlatego polecam i Wam takie rośliny.

Jasio234

Posty: 9

 
Bez problemów można zamówić w sklepie internetowym przeróżne rośliny. Mogą to być hortensje sadzonki w różnych odmianach. Osobiście nie mam akurat tej rośliny, bo już mi miejsca zabrakło, ale przyznam, że bardzo mi się podoba. Może jak wypadnie któryś z iglaków to posadzę właśnie taką piękną hortensje.

Gosienka54

Posty: 7

 
Korzystamy ze sklepu ogrodniczego internetowego ze strony https://www.podlewane.pl/pl/p/Sosna-gestokwiatowa-Low-Glow-Pa-C5/8568 i jestem bardzo zaspokojony. Mają super oferty na różnego rodzaju rośliny.

Sohinyh

Posty: 2

 
U mnie od lat króluje świerk hermann naue i nie chcę innego. Wiem, że odmian świerka jest niesłychanie mnóstwo, wobec tego każdy coś dla siebie znajdzie. Mnie się iglaste drzewka i krzewy niesłychanie podobają, wobec tego mamy różne jałowce i cyprysy. Mało przy tym chodzenia, natomiast za to efekt są super, wobec tego polecam i Wam takie rośliny.

Matusiński

Posty: 19

 
Kupowałem magnolii sadzonki przez Internet i roślina dzisiaj jest już dorodna. To było ze dwa lata temu, niemniej jednak naprawdę propozycja była niesłychanie korzystna. Nikt w okolicy nie miał takich magnolii, a przez Internet od razu natrafiłem na coś, co mi w stu procentach odpowiadało.

CHatka-eKo

Posty: 6