Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

dom z bali, szukam!

dom z bali, szukam!

Mnóstwo jest projektów domów z bali, które mogę sobie przejrzeć i coś wybrać? Gdzie znajdę takie projekty? Znacie kogoś, kto oferuje budowę domów z klejonych bali? Chętnie bym się z taką ofertą zapoznał, bowiem mnie to interesuje.

qwed

Posty: 1

 
Dzisiaj można zamówić domy z bala w cenie, która jest zadowalająca dla każdego. Murowany dom nie będzie tak efektowny i ciepły, dlatego lepiej będzie postawić na drewno.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Mnie dom z bali całoroczny stawiała firma https://wondorf.net/pl i jestem niezwykle, lecz to niezwykle zadowolony. Miałem dom pod klucz z fundamentem. Dla mnie super.

TomekK

Posty: 3

 
Dla mnie dom z drewna od producenta był tani i co ważne solidnie wykonany. Mnie się taka oferta podobała, albowiem spełniała wszystkie moje oczekiwania i żądania.

Zdzichu 

Posty: 12

 
Dzisiaj można zamówić domy z bala w cenie, która jest zadowalająca dla każdego. Murowany dom nie będzie tak efektowny i ciepły, dlatego lepiej będzie postawić na drewno.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Trzeba przejrzeć różne projekty domów z bala, a wtedy łatwiej będzie coś pod własne wymagania dopasować. Każdy ma inne oczekiwania. Mnie wystarczył mały domek na działkę, ale jeśli miałbym go stawiać, jako całoroczny do mieszkania, na co dzień to musiałby być o wiele większe. Firma do wszystkiego się dostosowuje.

pawel253

Posty: 4

 
Podobają mi się dzisiejsze domy z bali, natomiast na nieszczęście nie mam działki. Może za kilka lat coś się zmieni i wówczas ten dom wreszcie u mnie powstanie. Uwielbiam drewno i czuje się w takich domach niezwykle dobrze. Na razie pozostaje mi w nich mieszkać tylko na wakacjach.

nighthaze

Posty: 3

 
Mam na działce rekreacyjnej taki dom z drewna w cenie bardzo niskiej. Firma wszystkim się zajęła, dlatego mnie nic nie interesowało. Tylko fundament sam robiłem, a tak to oni wszystko już wykonali. Długo im to nie zajęło, bo mają w tym naprawdę dużą wprawę.

iDoRy

Posty: 6

 
Mam na działce rekreacyjnej taki dom z drewna w cenie niezmiernie niskiej. Firma wszystkim się zajęła, wobec tego mnie nic nie interesowało. Tylko fundament sam robiłem, a tak to oni wszystko już wykonali. Długo im to nie zajęło, albowiem mają w tym naprawdę dużą wprawę.

dzaman

Posty: 4

 
Najlepiej brać domy z drewna od producenta, bo oferta jest bardzo duża, a ceny są bardzo atrakcyjne. Wiem, co mówię, bo sam z takiej oferty skorzystałem. Do wyboru są różne opcje, jeśli chodzi o bale. Mnie pasowały klejone, ale są również toczone. Do tego dopasowuje się grubość takich bali pod własne wymagania.

Aniusiaaa1

Posty: 4