Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

tablet, znacie ?

tablet, znacie ?

Jakie tablety polecacie? Chodzi mi o system itd. Chciałbym zakupić jakiegoś konkretnego wypasa, który przyda mi się do wszystkiego.

gregBard

Posty: 16

 
Mnie też interesują wyłącznie niskie ceny. Znając swoje dzieci, tablet zaraz zostanie uszkodzony ;) Jak na razie szkoda decydować się na coś z górnej półki. Jak możecie pomóc, piszcie.

24vhss

Posty: 16

 
Nadzwyczajna stronka. Sami sprawdźcie, jak nie wiecie, jaki tablet wybrać, macie tutaj super pomoc http://www.itablety.pl. Poczytałem, sprawdziłem i faktycznie jestem usatysfakcjonowany z kupna.

VjakV

Posty: 24

 
Mnie też interesują wyłącznie niskie ceny. Znając swoje dzieci, tablet zaraz zostanie uszkodzony ;) Jak na razie szkoda decydować się na coś z górnej półki. Jak możecie pomóc, piszcie.

Modniś

Posty: 14

 
Też chciałby kupić tablet najtaniej, ale nie wiem, czy to dobry pomysł. Boję się, że trafię na model, który będzie posiadał pewne ograniczenia. Może coś podpowiecie w temacie? Będę używał go do czytania większych treści – ebooków. Jak coś to piszcie. Bardzo dziękuję.

E-GOista

Posty: 20

 
Najlepsze będzie porównanie modeli tabletów, albowiem to rzeczywiście niezwykle fajne narzędzie. Polecam porównywarkę, a tu można zbadać również ceny. Osobiście zdecydowanie w wielu przypadkach robię zakupy online i zawsze korzystam z narzędzi tego typu. Szybko i wszystko i na temat. Tak jak lubię. Polecam każdemu, kto ceni doświadczoną pomoc.

sooya

Posty: 19

 
Na rynku masz przeróżne tablety. Porównywarka cen pozwoli ci nie tylko sprawdzić wydatek, niemniej jednak też poczytać o urządzeniach. Zanim się kupi urządzenie, niezmiernie istotne jest zapoznanie się z testami.

Asd7

Posty: 21

 
Tak się składa, że poszukuję tableta najtaniej :D Mam nadzieję, że się tu temat rozwinie i polecicie coś dobrego. Chciałbym sprawić sobie nowy sprzęt, bo przydaje mi się w pracy, ale nie mam też zamiaru wydawać fortuny.

bartek33

Posty: 19

 
No to polecajcie jakieś ciekawe artykuły o tabletach. Muszę dowiedzieć się o sprzęcie jak najwięcej, natomiast tylko z rzetelnego źródła, gdzie nie wcisną mi akurat modelu, który trudno sprzedać ;) U mnie nic na siłę :D Może znacie jakieś uczciwe strony, gdzie znajdę testy czy recenzje. Jak coś, to niezwykle dziękuję.

juron

Posty: 26