Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

numery telefonów, poszukuję

numery telefonów, poszukuję

Słyszałem, że można sprawdzić poprzez stronę internetową, kto do nas dzwonił z Anglii. Korzystacie z czegoś takiego?

qwed

Posty: 3

 
Dzięki internetowi można naprawdę w łatwy sposób sprawdzić numery telefonów z UK czy z Polski. Wielu osobom się nie chce tego robić. To wszystko do czasu, bo w pewnym momencie znikają z ich konta pieniądze i wtedy zaczynają się poważne problemy finansowe.

Grabow12

Posty: 3

 
W bezproblemowy sposób można zbadać, kto dzwonił z UK w serwisie https://whocalledmeuk.co.uk. Mają niesłychanie dobrze przygotowaną bazę, wobec tego prędko znajdziemy numer, który nie daje nam spokoju. Sam z niego korzystam cały czas i jest dobrze.

emu45

Posty: 15

 
Niestety, ale oszustów jest bardzo dużo. Mój znajomy odebrał, ale nic nie usłyszał w słuchawce to zadzwonił ponownie. Zniknęło mu kilkanaście tysięcy złotych. W sądzie nie da się wygrać, bo to firma, która jest gdzieś daleko od nas. Działają jakby leganie i my nic nie możemy na to poradzić. Może poza tym, że ich nie odbieramy i nie oddzwaniamy.

Prometeusz172

Posty: 11

 
Lepiej jest poświecić czas na sprawdzenie numerów telefonów niż zapłacić kilkanaście tysięcy komuś, kogo na oczy nie wiedzieliśmy, a takie sytuacje się zdarzają bardzo często.

Miluśkooo2

Posty: 5

 
Bez problemów można odszukać sporo serwisów, które nam pomogą. Z tym, iż jedne są płatne, a różne nie. Trzeba zbadać taką ofertę i zbadać czy w bazie są numery telefonów, które nas interesują. Jeśli tak to z tego serwisu będziemy korzystać.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
W takich bazach jest ogromna ilość numerów telefonów i ciągle pojawiają się nowe. Oszustów i innych nękających nie brakuje, zatem dobrze, iż jest miejsce, jakie pozwala nam na odszukanie takich ludzi. Inni dodają opnie i wiemy, kto to jest. Numery można sprawdzać z Polski, UK i innych krajów.

labuh 

Posty: 10

 
Zawsze trzeba uważać, co się robi, a wtedy nie wpadniemy w ich pułapkę. Sprawdzając, kto do nas dzwonił zabezpieczamy się, to trwa kilka chwil, albowiem jest serwis, który nam gwarantuje takie działanie. Należałoby taką okazję wykorzystać.

pawel253

Posty: 6

 
Słyszałem, że odebranie takiego numery kończy się źle. Właściwie to nie tyle odebranie, co odzwonienie. Ich działanie jest proste puszczają sygnał i się rozłączają. My myślimy, że to coś ważnego i wtedy wpadamy w pułapkę, która może nas kosztować bardzo dużo zdrowia. Oczywiście stracimy też bardzo dużo swoich pieniędzy.

TomekK

Posty: 4