Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Najtańsza porównywarka oc

Najtańsza porównywarka oc

Ranking ubezpieczeń samochodowych – jaki? Jest teraz dużo różnych zestawień w sieci, jakie polecacie? Zależy mi na tym, żeby to było naprawdę duże porównanie a nie jedynie paru ofert od kilku wybranych towarzystw.

Gabat

Posty: 10

 
Trudno jest znaleźć tę naprawdę najtańszą ofertę jeśli jest ich chyba z pół setki teraz na rynku...mnożą się te firmy ubezpieczniowe jakby za każdą nową firmę była jakaś dopłata rządowa...500 plus czy coś...:>

Hinterrr

Posty: 24

 
OC/AC wylicza się indywidualnie pod konkretną osobę więc tutaj jeśli powiem że płacę 650 złotych to nic nikomu nie powie, bo ta sama firma wyliczy komuś innemu zupełnie inną stawkę.

Klakierek56

Posty: 10

 
Na ten moment powiem że warunki w mojej ubezpieczalni mnie satysfakcjonują a jakby mieli zacząć świrować z ceną to będę na pewno tego samego dnia się rozglądał za jakąś inną marką...tutaj nie mam sentymentów ;>

namok 

Posty: 7

 
Ludzie różnie płacą za OC, czasami denerwuję znajomych swoimi składkami, bo mi dość mało to wychodzi. Jeżdżę od 18 tych urodzin, bez nawet małej kolizji więc mam te warunki dość prerencyjne...co innego mój dobry kolega który jeździ od 2 lat i ma już 2 otarcia na koncie przy próbie parkowania równoległego :D Chłop się chyba nigdy tego manewru nie nauczy.

apepsi1983

Posty: 21

 
JA przez wiele lat nie miałem AC i powiem że to była dobra decyzja , inna sprawa że samochód jakim jeździłem też nie był wybitnej klasy ani w idealnej kondycji, ale jak zainwestowałem w nowy z salonu to już Ac było koniecznością.

TomekK 

Posty: 7

 
Ktoś jest mi w stanie jakoś prosto i logicznie wytłumaczyć dlaczego ostatnio tak ubezpieczenia samochodów poszły w górę? Bo tak próbuję to zrozumieć od dłuższego czasu i żadne sensowne wytłumaczenie nie przychodzi mi do głowy....

yetisize

Posty: 13

 
Nie ma innej metody na tańsze kupienie OC niż porównywanie. Można porównywać sobie na piechotę, czyli wypełniać formularze na stronach poszczególnych ubezpieczalni, albo skorzystać z porównywarki (np. rankomat.pl). W tym drugim wypadku wypełniasz wszystkie dane dotyczące siebie i auta tylko raz . Potem to trafia do różnych firm ubezpieczeniowych które indywidualnie pod konkretne parametry kierowcy podliczają wysokość składek. Proste i logiczne, a poza tym wygodne bo można całość załatwić internetowo.

saradonin

Posty: 9

 
Najgorszej to mają młodzi kierowcy jeszcze bez jakiegokolwiek doświadczenia i wyjeżdżonych kilometrów. Tutaj trzeba się nastawiać na porządne opłaty za polisy. A jeszcze jeśli ma się szybkie auto z dużą liczbą koni mechanicznych pod maską to już w ogóle ubezpieczalnie lubią sobie doliczyć.

alonzzzo

Posty: 16

 
Nie mam pomysłu gdzie najlepiej po OC aktualnie uderzyć. Ale na pewno warto szukać, poświęcić trochę czasu na te sprawdzanie ofert, choć wiem z autopsji że jest to wyjątkowo nieprzyjemne męczące i nużące zadanie...wolałbym nieraz przekopać ogródek niż siedzieć nad tymi formularzami OC/AC.

MBsmoke

Posty: 18