Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Porównywarka OC

Porównywarka OC

Jak dobrze i szybko załatwić sprawę OC? Będę pierwszy raz w życiu takie ubezpieczenie kupował i jak sobie zacząłem sprawdzać ceny przez internet to mi się przy formularzu w pierwszej firmie odechciało tej zabawy...

TomekK 

Posty: 6

 
Temat rzeka te ubezpieczenia, kiedyś pracowałem jako agent i na pewno ciekawa była to robota, ale też trzeba było mocno walczyć o klienta bo konkurencja jest ogromna i stale z roku na rok rośnie, takżę trudno jest się przebić.

xtigerx

Posty: 18

 
Popularne i faktycznie przydatne są porównywarki ofert. Dla mnie to najlepsze rozwiązanie żeby z jednej strony szybko kupić polisę a z drugiej nie przepłacić, tylko wybrać tę obiektywnie najtańszą.

alonzzzo

Posty: 16

 
Najlepiej to mieć pełen pakiet czyli OC i AC, ale to już jest raczej rozwiązanie dla osób które jeżdżą lepszymi samochodami. W moim Golfie 3, to AC jest zbędne, ale jak ktoś ma Audi prosto z salonu to wiadomo że się optyka nieco zmienia ;>

Bienkus

Posty: 32

 
A jakie macie zdanie na temat AC? Wiadomo że jeśli jeździ się jakąś limuzyną to nad AC człowiek się raczej nie zastanawia tylko kupuje i jeszcze sobie ubezpiecza osobno koła, lusterka, szyby i wszystko. Ale co przy mniej luksusowych wozach, warto?

Wygodniś22

Posty: 18

 
Świetnie działa kalkulator OC/AC na stronie najtaniejuagenta.pll. Szybko, czytelnie, przez jedną stronę można sobie przejrzeć ofertę całego rynku i dostać info o wyliczonych indywidualnie składkach w różnych towarzystwach. W przypadku OC sprawa jest o tyle jasna, że każda firma musi oferować ten sam zakres ubezpieczenia (to jest regulowane ustawowo) więc patrzy się tylko na cenę – kto da najniższą.

Morchepl

Posty: 32

 
Nie mam ani dobrych ani szczególnie złych doświadczeń z żadnym ubezpieczycielem, a troche już firm poznałem, regularnie zmieniam polisy, szukam, porównuję, nie lubię przepłacać i jeśli ktoś ma coś tańszego to dlaczego nie przejść tam?

bladek

Posty: 13

 
Nie wiem u kogo teraz się opłaca wziąć OC, a trzeba przyznać, że wybierać jest z czego. Ja od lat w tej samej firmie i nie mam zamiaru zmieniać mimo że może gdzie indziej płaciłbym mniej.

ciopix

Posty: 26