Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

kalkulator oc

kalkulator oc

Cześć ;-) Potrzebny mi jest dobry aktualny kalkulator OC/AC, ktoś coś kojarzy? Gdzie mają dużo ofert i faktycznie można w parę minut wszystko przejrzeć i porównać?

Antekkk

Posty: 9

 
nie mam pomysłu jak się dokopać do jakiś sensowniejszych ofert przez tę masę jaka aktualnie jest na rynku. Ciężka sprawa, że jednak stawki wyliczane są indywidualnie, więc każdy ma swoją dedykowaną ofertę.

ambrozy56

Posty: 24

 
Łatwo można prześledzić różne oferty ubezpieczeniowe przez kalkulator-oc-ac.auto.pl. Wygodna porównywarka, wystarczy poświęcić mniej niż 10 minut żeby mieć czarno na białym wyliczone składki w kilkudziesięciu różnych miejscach. Nie ma innej opcji żeby nie przepłacić, trzeba na spokojnie sobie usiąść i porównać różne oferty, zamiast zamawiać OC w pierwszej z brzegu

Dosti

Posty: 21

 
Z jednej strony ubezpieczenia może i nie zachęcają do posiadania samochodu...ale z drugiej strony jak sobie przypomnę te czasy podróży pociągiem w 8 osobowym pachnącym potem przedziale. To już jednak wolę bulić za te OC :)

irecki67

Posty: 26

 
Ceny OC to jest delikatnie mówiąc przesada. Nie wiem na jakiej zasadzie składki są aż tak wysokie? Ktoś będzie w stanie mi to wytłumaczyć w prostych żołnierskich słowach?

Hunka

Posty: 11

 
Super rozeznania w tych ofertach to nie mam szczególnie że rynek jest płynny, często się coś zmienia, firmy robią jakieś akcje promocyjne. Trzeba by sobie przejrzeć różne strony i sprawdzić co tam ciekawego :)

pawel253 

Posty: 12

 
Utrzymanie samochodu rzeczywiście w dzisiejszych czasach kosztuje sporo. Już samo kupienie wozu to drobny wydatek, można za 4 koła kupić naprawdę sensowne auto. Ale potem te polisy, mechanik, paliwo, to potrafi nadwyrężyć budżet.

Fanatyk

Posty: 11