Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Porównywarka OC

Porównywarka OC

Zdradzi mi ktoś jakieś dobre patenty na tańsze OC? W jaki sposób szukać ofert, jak to sobie jakoś szybko i sensownie porównać...bo wiadomo jak jest z polisami...tu nie ma jasnych cen, tylko każdemu wyliczają składkę – według zasług. :)

benia

Posty: 7

 
Teraz cały ten rynek ubezpieczeń kwitnie podobnie jak rynek pożyczek różnego rodzaju. Trzeba przyznać, że przez towarzystwa ubezpieczeniowe przechodzi nie mniej pieniędzy niż przez same banki.

CHatka-eKo

Posty: 20

 
Tak to już jest z ubezpieczeniami że się płaci i cżłowiek nic z tego nie ma poza jakiś mglistym poczuciem ochrony. No ale z drugiej strony jak to mówią – lepiej nosić niż się prosić, także lepiej być gotowym na wszystko.

EQP

Posty: 13

 
Gdzieś niedawno widziałem jakiś ranking towarzystw ubezpieczeniowych i w sumie pamiętam że mnie te wyniki zdziwiły bo wcale na samej górze nie były te marki najbardziej popularne i od dawna znane i funkcjonujące.

giena1977a

Posty: 22

 
Przydała mi się porównywarka na ubezpieczamy-auto.pl, moim zdaniem takie kalkulatory mają sens i faktycznie można sobie koszty obniżyć dzięki nim. Jak się ma więcej ofert porównanych to zawsze większa szansa że coś się wyłowi ciekawszego. A jak kupuje się polisę w drugiej, czy trzeciej którą się sprawdza to tak naprawdę to jest kupowanie trochę kota w worku.

Marioleczka

Posty: 12

 
Aj, ja to bym wymienił chętnie swojego ubezpieczyciela bo mam z nim więcej problemów niż pożytku. Ale z drugiej strony nie lubię zmian i całego tego załatwiania, podpisywania nowych umów i też tak do końca nigdy człowiek nie wie czy nie wpada właśnie z deszczu pod rynnę.

oligard

Posty: 17

 
Moi rodzice to mają jakieś bardzo niskie to OC, ale oni mają na koncie 20 lat bezszkodowej jazdy także...nawet nigdy mandatu mój ojciec nie dostał. Jeździ ultra bezpiecznie bym powiedział, jak jest ogrnaiczenie do 40 to on jedzie 39 i ani trochę więcej.

Dobruś23

Posty: 18

 
Ja to cały czas sprawdzam sobie przez kalkulatory jakie są aktualnie oferty dla mnie w innych firmach. Póki co nic tańszego nie znalazłem ale jeśli ktoś mi zaproponuje lepsze warunki to na pewno będę chciał do niego przejść.

Franek.5

Posty: 15

 
Mój znajomy to jeździ już od paru miesięcy samochodem bez uprawnień, nie ma ubezpieczenia ogólnie nie ma nic...przeglądów nie ma zrobionych...no ciekaw jestem kiedy w końcu wpadnie na jakiejś standardowej kontroli...

PaweL

Posty: 14

 
Dużo polis jest na rynku, w przypadku OC to wiadomo sprawa jest prosta, patrzy się tylko na cenę, ale z AC to jest naprawdę wyższa szkoła jazdy żeby dopasować sobie optymalne ubezpieczenie i nie przepłacić.

bartek33

Posty: 19