Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

ubezpieczenie podróżne, szukam !

ubezpieczenie podróżne, szukam !

Zastanawiam się, jaką wybrać polisę turystyczną dla siebie i rodziny? Nigdy nie kupowaliśmy takiego ubezpieczenia, dlatego mamy raczej małe doświadczenie. Na co patrzeć na cenę? Doradzicie mi coś w tej sprawie?

3czex

Posty: 3

 
U mnie w firmie szef zawsze wybiera najlepsze ubezpieczenie podróży służbowej. Nigdy z niego nie korzystałem, ale zawsze jestem przygotowany. Nie wiem nawet ile takie ubezpieczenie moją firmę może kosztować?

simeone

Posty: 5

 
O osobach, jakie nie mają ubezpieczenia na wyjazd potem się słyszy w telewizji. Płaczą, że nie ma teraz stu tysięcy pln na sprowadzenie chorego albo zmarłego.

irek1981

Posty: 20

 
My zawsze wykupujemy poliste turystyczną, bo to się opłaca. Koszt jest niski, a zyski bardzo duże. Nie warto zastanawiać się czy wydać dwieście złotych na rodzinę, która jedzie na wakacje. Jedna wizyta u lekarza bez ubezpieczenia to wydatek kilkudziesięciu euro. Jeśli trzeba jechać szpitala to niestety koszty są o wiele wyższe.

saradonin

Posty: 9

 
Mnie zawsze dziwi, że ludzie mają na wakacje kilka tysięcy na osobę, natomiast już na ubezpieczenie na wyjazd zagraniczny nie. Można ryzykować, natomiast to ryzyko jest niezwykle kosztowne. Jedna wizyta w szpitalu i tysiąc euro poszło i to w optymistycznym wariancie.

Klara323

Posty: 4

 
Według mnie brak ubezpieczenia turystycznego na czas wyjazdy to szaleństwo. Kosztuje to grosze, a mamy sto procent pewność, iż jeżeli coś się stanie to nie sięgną do naszej kieszeni. Idealne ubezpieczenie to najlepsze zabezpieczenie.

Kitas

Posty: 3

 
Najkorzystniejsze i najlepsze ubezpieczenia turystyczne znajdziemy na http://ubezpieczeniaturystyczne.online/ubezpieczenia-turystyczne/. Mamy tutaj firmę, która zadba o to abyśmy otrzymali najlepsze oferty.

090913123

Posty: 5

 
Dawniej nie zwracało się uwagi na ubezpieczenie podróżne, ale czasy się zmieniły. Teraz sprowadzenie człowieka chorego albo niestety martwego to takie ogromne koszty, że mało, kto jest w stanie sobie na to pozwolić. Lepiej skontaktować się z firmą, która pośredniczy w szukaniu najlepszej oferty dla nas i naszej rodziny.

Black_Riot

Posty: 3