Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Porównywarka OC

Porównywarka OC

Cześć kierowcy. Ile płacicie za OC? W tym momencie płacę ponad 500 złotych i wydaje mi się że to jak dla mnie to jednak wysoka stawka. Gdzie bym sobie mógł porównać ceny w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych?

TomekK

Posty: 9

 
Heh, był taki czas że dużo płaciłem za OC, ledwo co odebrałem prawko kupiłem pierwszy samochó i już mi się głupi wypadek zdarzył co na pewno moich notowań u ubezpieczyciela nie poprawiło :) Ale od tamtej pory jeżdżę już idealnie, bezszkodowo, także z roku na rok jest lepiej.

zakk87

Posty: 30

 
Ja to mam dylemat czy wziąć polisę na siebie, czy się jednak pod rodziców podłączyć z tym ubezpieczeniem. Ta druga opcja jest jednak dużo tańsza ale z drugiej strony...nie chciałbym jednak być jakkolwiek uwiązany ze starszymi w tej kwestii.

Yuri20

Posty: 15

 
Wybór jest faktycznie ogromny a pamiętam te czasy że ubezpieczeń było dużo mniej. I sam nie wiem jaka sytuacja jest lepsza - teraz gdzie trzeba uważać żeby się nie naciać czy kiedyś kiedy nie było większego pola wyboru.

pawel253

Posty: 18

 
Polecam porównywarkę ze strony kalkulator-oc-ac.auto.pl jest logiczna, jasna i prosta w obsłudze. Zestawiają dużo tych ofert, także raczej nie ma ryzyka że się jakąś tanią polise pominie itp. Duża oszczędność czasu i nerwów, nie muszę kilkunastu formularz z zapytaniem o stawki wysyłać, wystarczy że wypełnię jeden.

Kaazz

Posty: 19

 
Ja to powiem że już wolę naprawdę dopłacić więcej za AC ale mieć pewność, że cokolwiek by się wydarzyło z autem to będę zabezpieczony a nie że płacę a potem się okazuje, że żadnych świadczeń nie dostanę.

icee

Posty: 27