Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

pomoc drogowa na Śląsku

pomoc drogowa na Śląsku

Cześć i czołem, szukam dobrej pomocy drogowej na Śląsku. Jakieś propozycje macie? Oczywiście chodziłoby mi o firmę 24h, która działa na okrągło. Jak coś to piszcie nazwę, nr telefonu, stronę, cokolwiek, jakiś namiar do nich.

TomekK

Posty: 14

 
Sama bym nie wiedziała do kogo zadzwonić, jakby mi się coś z samochodem stało. Mam w miarę nowe auto więc jak na razie – odpukać, chodzi wszystko jak igiełka, ale z biegiem czasu to na pewno awarii będzie przybywać.

Iunae_Milt

Posty: 26

 
Gdzieś miesiąc temu miałem małą przygodę koło Rudy Śląskiej. Gumę złapałem, założyłem zapas...a tam też po chwili było miękko. Pomogli mi ludzie z Szymbud -szymbud.com/pomoc-drogowa. Dowieźli koło, wstawili, nawet im to wszystko dużo czasu nie zajęło. Sympatyczny kontakt, a nie ukrywam że nerw mnie trochę w tej całej sytuacji chwycił, ale jakoś powietrze zeszło.

mack

Posty: 19

 
Kilka lat temu miałem samochód brany na lawetę, ale ta firma co ten transport robiła to już chyba w ogóle nie istnieje. W każdym razie pamiętam, że poradzili sobie z tematem całkiem szybko.

Yuri20

Posty: 15

 
Nie wiadomo dlaczego moja Vectra parę tygodni temu odmówiła posłuszeństwa jak wracałem z roboty z Katowic i musiałem pomoc drogową wzywać. Dzwoniłem do Szymbud, na stronie szymbud.com/pomoc-drogowa jest do nich kontakt. Szybko przyjechał gościu i naprawił usterkę. Coś się tam przy silniku porobiło, nie znam się na mechanice, więc nie będę udawał, że wiem dokładnie co to było, ale facet naprawił na miejscu. Polecam ich, mają rzeczywiście fachowców.

mirekp2005

Posty: 16

 
Dawno żadnej stłuczki nie miałem, a był taki czas, że średnio raz na kwartał się jakaś obcierka czy inna kolizja zdarzała...ludzie jeżdżą jak wariaci, trzeba mieć naprawdę mocno ograniczone zaufanie do innych kierowców.

irecki67

Posty: 26

 
Jest całkiem sporo firm, które taką auto pomoc robią. Gdzieś ostatnio widziałem katalog z firmami tego typu w necie tylko na Śląsku to było chyba co najmniej kilkadziesiąt.

mokwas

Posty: 18

 
Ostatnio to mało w ogóle samochodem jeżdżę, przesiadłem się na komunikację miejską i dobrze mi z tym. Żadnych kolizji, wypadków, obcierek, dużo mniej stresu powiem szczerze. Fakt, że czasami nie jest za komfortowo ale z drugiej strony taniej mi to wychodzi.

Bienkus

Posty: 19

 
Mój samochód to szczególnie awaryjny nie jest, ale już ten co mąż nim jeździ to co chwila robi jakieś problemy. Ostatnio mężowi jakiś pasek pękł i skończyło się na tym, że auto było do holowania. Nawet nie wiem jaka to firma ten hol robiła.

dzaman

Posty: 14

 
Teraz to dużo jest kolizji z pieszymi. Z perspektywy kierowcy to niby małe ryzyko jakiejś poważniejszej szkody, ale już dla pieszego zderzenie to często śmierć na miejscu i żadna pomoc drogowa tutaj nie pomoże.

Piotr_21

Posty: 13