Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

ranking ubezpieczeń

ranking ubezpieczeń

Cześć! Szukam dla siebie OC AC. Coś polecicie jeśli chodzi o jakieś kalkulatory, porównywarki itp.? Gdzie szukać ubezpieczenia żeby wyjść na tym lepiej niż Zabłocki na mydle? ;-)

StaryChemik

Posty: 11

 
Warto być na bieżąco jeśli chodzi o oferty, bo rynek jest dynamiczny, ciągle się coś zmienia, są fajne promocje robione, tylko trzeba to wszystko po prostu śledzić.

majderek

Posty: 14

 
Ja to nie jestem na bieżąco jeśli chodzi o oferty. OD lat mam telefon w tej samej firmie, OC/AC w tym samym towarzystwie ubezpieczeniowym i kredyt w tym samym banku :)

Kitas 

Posty: 19

 
Sprawdź sobie Rankomat (rankomat.pl). Bardzo dużo różnych zestawień. Mi akurat stronka pomogła jak szukałem taniego OC. I faktycznie udało się znaleźć sporo niższą ofertę niż to co płaciłem do tej pory. Wcześniej polisę kupowałem trochę w ciemno, w pierwszej lepszej firmie z brzegu jaka mi wpadła w ręce. Za drugim razem już chciałem bardziej świadomie podejść do tematu i sobie sprawdzić jak to wygląda w różnych miejscach.

zoferek

Posty: 10

 
Mój kumpel ostatnio wiem że szukał nowego OC i ponoć znalazł coś tańszego, ale ile faktycznie jest do przodu, czy to duża oszczędność to już nie jest mi w stanie powiedzieć...:)

gruszk009

Posty: 9

 
Zabieram się za zmianę ubezpieczalni już od kilku lat, ale jakoś nie mogę się zabrać :P Za dużo jest tych ofert, ciężko coś wybrać, a też trudno jest sobie sprawdzić składki we wszystkich możliwych miejscach bo tam zawsze każdorazowo trzeba ten niefartowny formularz wypełniać.

Black_Riot

Posty: 13

 
Przez internet można teraz sobie wszystko szybko sprawdzić, to już nie te czasy że trzeba było wydzwaniać do firm, albo chodzić osobiście i dopytywać jakie mają ceny, jakie warunki itp.

TomekK

Posty: 14