Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Porównywarka OC

Porównywarka OC

Cześć kierowcy, gdzie i ile płacicie za OC? Namyślam się nad zmainą ubezpieczyciela i chodzi mi po głowie kilka firm, ale nie wiem czy to są aby takie do końca trafione wybory...Są może jakieś rankingi ubezpieczycieli zrobione?

benia

Posty: 10

 
Ogólnie to wolałbym ubezpieczenie załatwiąc osobiście u agenta jakiegoś, ale z drugiej strony w internecie łatwiej jest się poruszać, można szybciej sobie sprawdzić oferty i też te całe formalności ogarnąć.

xacti

Posty: 10

 
Składki mi ostatnio obniżyli ale i tak jest to cena daleko za wysoka jak na moje oczekiwania :) No ale z drugiej strony, zawsze lepiej płacić choć trochę mniej, zostanie żonie na waciki.

kryzys

Posty: 24

 
Aż muszę pogadać ze szwagrem ile on płaci ubezpieczenia po tym wypadku co miał niedawno na rondzie...podejrzewam, że zadowolony to nie jest...

szulmar

Posty: 15

 
Nic tu nie pomogę. Ja póki co głównie podróżuję tramwajami, pociągami albo auto-nogami i tylko te ostatnie mnie nigdy nie zawiodło :)

wiesiekj

Posty: 26

 
Podoba mi się jak działa strona najtaniejuagenta.pl. Szkoda, że kiedyś jak kupowałem pierwsze ubezpieczenie samochodu to nie było takich porównywarek...a może były ale nie miałem zielonego pojęcia że takie rzeczy istnieją i po prostu kupiłem polisę w punkcie który miałem najbliżej domu :P Stwierdziłem wtedy, że pewnie i tak wszyscy inkasują mniej więcej tyle samo...och w jakim byłem błędzie :)

Kitas

Posty: 13

 
Hej, teraz dość mało płacę składek ale to też nie wzięło się z dnia na dzień, jeżdżę już 10 rok bez jakiś stłuczek, otarć, mandatów, samochód garażuję, więc i składki mam niskie wyliczone.

ignacyy

Posty: 20

 
Jak się ma auto to zawsze się szuka jakiś oszczędności. Każdy samochód jaki by nie był to zawsze skarbonka, więc jeśli można chociaż na polisach zaoszczędzić to zawsze jestem otwarty na jakieś propozycje i pomysły w tym temacie ;>

Dosti

Posty: 26

 
Mam znajomego który jest doradcą ubezpieczeniowym, ale akurat u niego nigdy polisy nie załatwiałem ;P Jakoś tak to jest że najgorzej interesy załatwić u znajomych, bo jak coś nie wyjdzie to potem jest kwas.

TomekK

Posty: 13

 
Trzeba być mobilnym i elastycznym w dzisiejszych czasach. Jeśli ktoś się przywiązuje na dłużej do marki to prędzej czy później zacznie na tym tracić. To nie jest przypadek że zazwyczaj firmy telekomunikacyjne mają lepsze oferty dla nowych klientów niż dla starych.

Lupusx

Posty: 9