Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Porównywarka OC

Porównywarka OC

Polecicie jakiś intenretowy kalkulator do obliczania OC? Jak szukaliście ubezpieczenia dla siebie? Z tego co wiem są jakieś porównywarki które zestawiają kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt ofert ze sobą.

Kitas 

Posty: 8

 
Mam dobre doświadczenia ze stronką kalkulator-oc-ac.auto.pl. Szybkie porównanie ofert dla mnie, czyli stawki miałem podliczane indywidualnie pod mój samochód, mój staż jazdy i tak dalej. No i też dużym plusem jest tutaj że tych ofert biorą pod lupę bardzo dużo, na pewno ponad pięćdziesiąt, a to już jednak większość rynku.

24vhss

Posty: 16

 
Próbuję sobie wyliczać stawki za OC w różnych miejscach ostatnio i powiem szczerze że uciążliwa jest to robota. Dużo pytań, dużo trzeba się napisać w tych formularzach. Coś strasznego.

mew soncz7777

Posty: 19

 
Ja to jestem chyba ostatnią osobą na osiedlu która nie ma samochodu i jakoś sobie radzę. Fakt, że czasami w pociągu to mnie nerw łapie niezły jak nie ma gdzie usiąść w przepełnionym wagonie, ale...to nie jest takie permanentne.

mirekp2005

Posty: 16

 
Nie wiem gdzie by się za jakimś tańszym OC rozejrzeć w tym momencie. Na pewno opłaca się jeździć bezpiecznie i bezszkodowo to i wtedy stawki też są dużo niższe niż jak się co chwila dzwona zalicza.

Realeczek2

Posty: 18

 
Żeby taniej płacić za OC to też trzeba mieć odpowiedni rodzaj samochodu, im mniej ma na liczniku tym lepiej ;P Auta z większą mocą pod maską są od razu oceniane jako bardziej skłonne do wypadków z ich udziałem.

Black_Riot

Posty: 21

 
Chętnie bym OC przeniósł do jakiejś innej firmy jeśli by tylko ktoś mi lepszą stawkę zaproponował. Dla mnie to nie jest problem, ja się nie przywiązuje do towarzystw ubezpieczeniowych, banków czy firm komórkowych, często zmieniam usługodawcę jeśli mi się to kalkuluje.

CHatka-eKo

Posty: 9