Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Porównywarka OC

Porównywarka OC

Cześć. Kończy mi się umowa na OC i zastanawiam się nad przejściem do innej firmy. Gdzie można liczyć na fajne i jasne warunki? Jakbym sobie mógł szybko podejrzeć ofertę u innych marek online? Są gdzieś jakieś zbiorcze zestawienia aktualnych polis???

Lupusx 

Posty: 5

 
Dobrze że są teraz te internety i można sobie bez wychodzenia z domu różne polisy porównać ze sobą. Ale i tak jednak w przypadku ubezpieczeń to zawsze ten czas trzeba poświęcić żeby na te wszystkie pytania odpowiedzieć...nie ma innej opcji.

Anjinsaan

Posty: 21

 
Mnie to zastanawia ile osób zrezygnowałoby z OC jeśli nie byłoby to obowiązkowe ubezpieczenie. Coś czuję, że spory procent by nie opłacał, ale też nie powiem, że większość, jednak w ludziach jest trochę zdrowego rozsądku moim zdaniem.

pawel253

Posty: 12

 
Podpowiem stronkę rankomat.pl mają fajnie zrobiony kalkulator do porównania sobie ubezpieczeń internetowo bez chodzenia po firmach i wypełniania osobno formularzy w iluś tam miejscach co jest strasznie męczące, czasochłonne i denerwujące. Ja dzięki porównywarce płacę teraz za OC 360 zł co jeszcze jakiś czas temu wydawało mi się niemożliwe że mogę mieć tak składki wyliczone.

Klakierek56

Posty: 13

 
Warto te kilkanaście minut moim zdaniem poświęcić na poważniejsze sprawdzenie ofert niż wybieranie pierwszej lepszej jaka się napatoczy byle szybciej mieć OC. W 9/10 przypadków na pośpiechu się traci.

Squel

Posty: 18

 
Pytanie zasadnicze jest takie – co to znaczy w ogóle tanie ubezpieczenie? Bo dla każdego tanie to znaczy zupełnie co innego. Ja bym się cieszył jakbym płacił 500 zł, a dla innej osoby to pewnie będzie drogo.

PaweL

Posty: 14

 
Mam zamiar za jakiś czas zmienić sobie ubezpieczyciela i robię powoli mały wywiad, pytam znajomych, szukam przez porównywarki, na pewno chcę sobie tych ofert i opinii trochę ze sobą zderzyć.

pawel253

Posty: 9

 
Na pewno im samochód mniej sportowy, z mniejszą ilością koni pod maską tym te ubezpieczenia będą tańsze. Jak ktoś jeździ wyścigówką to i koszty będą wyższe bo większe ryzyko wypadku.

Krasny

Posty: 27