Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

porównywarka ac/oc

porównywarka ac/oc

Jak znaleźć tanie OC/AC? :) Wiem, że pytanie jest trudne, równie dobrze mógłbym zapytać – jak zarobić pierwszy milion? :P Ale wierzę, że pomożecie, bo kto jeśli nie internet?! Pozdrawiam!

Kitas

Posty: 6

 
Przyznam się bez bicia że dawno nie przeglądałem jakiś nowych ofert ubezpieczeniowych. Jestem wierny swojej firmie już od 15 lat jakoś i nie mam za bardzo ani sił ani czasu żeby ewentualnie myśleć o jakimś transferze do konkurencji.

Iunae_Milt

Posty: 26

 
Podpowiem stronkę najtaniejuagenta.pl. Przyjazna w obsłudze, czytelna, można sobie w kilka chwil sprawdzić kto i ile bierze za OC/AC. Nie musiałem przechodzić od jednej strony firmy do kolejnej. Wystarczyło u nich raz wklepać dane w formularz żeby dostać odpowiedź od ponad dwudziestu różnych marek.

Dosti

Posty: 10

 
Jakoś tak jest że generalnie firmy (np. telefoniczne) mają lepsze warunki dla nowych klientów niż dla stałych. Jak to jest z ubezpieczeniami? Też tak jest że jako nowy klient mogę liczyć na lepsze traktowanie i warunki?

Marioleczka

Posty: 11

 
Kalkulator OC jest dobrym pomysłem. Można zaoszczędzić na czasie ale też ostatecznie na pieniądzach. Wiadomo że w przypadku ac trzeba zwracać uwagę na więcej czynników niż cena, ale już OC każdy musi mieć takie samo bo to reguluje ustawa.

irecki67

Posty: 16

 
Najważniejsze to jeździć bezpiecznie, bez jakiś wypadków czy kolizji, wtedy w końcu zacznie się płacić niskie OC? A najgorzej to jeździć jak mój brat, który od 10 lat co roku ma z kimś jakąś stłuczkę. TO jest już po prostu rodzinna tradycja, że w kogoś pierdyknie co roku.

seb121

Posty: 16

 
Swoje pierwsze ubezpieczenie to brałem na rodziców. Fakt że trochę straciłem na niezależności przy tej opcji ale z drugiej strony sporo kasy zostawało w portfelu a byłem dopiero po studiach więc każdy grosz był na wagę złota.

Kitas

Posty: 7

 
Można zawsze spróbować przez porównywarki. Ja znam najtaniejuagenta.pl chociażby. Zawsze najważniejsze to dać sobie czas i się nie śpieszyć z wyborem polisy. Różnice w cenach bywają jednak spore, można się czasami zdziwić, że niby te samo OC dla tego samego klienta, a składki wyliczone na zupełnie innym poziomie u różnych towarzystw.

DobreRADY

Posty: 20