Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Porównywarka OC

Porównywarka OC

Hejo ;-) Jak kupowaliście OC/AC? Szliście do konkretnej ubezpieczalni, czy wcześniej zrobiliście obchód po mieście po kilku firmach, czy jakoś internetowo to załatwialiście? Ja mam trochę dystans do załatwiania takich spraw online, ale jeśli miałoby być taniej....Sama nie wiem.

Yuri20

Posty: 9

 
Ja to jestem chyba starej daty ale wolę pójść normalnie do punktu obslugi klienta i załatwiać polisę stacjonarnie, osobiście. Podobnie mam zresztą z zakupami, bardzo rzadko coś zamawiam sobie online.

namok

Posty: 15

 
Nikogo na pewno nie zdziwi, że dużo zależy od samochodu jakim się jeździ. Jak ktoś ma ścigacza który do setki rozpędza się w 5 sekund to nie dziwne, że będzie miał drogie ubezpieczenie, a jak ktoś ma rodzinne, spokojne auto, które do setki rozpędza się tylko wtedy jak jest akurat z górki to zapłaci mniej :))

Pipek56

Posty: 20

 
JA to mam swoje zdanie o ubezpieczycielach i nie jest ono szczególnie pochlebne. Wszystko jest cacy dopóki chcą klienta do siebie przyciągnąć, wtedy obiecują złote góry, ale jak już złapią kogoś to już potem różnie z tą obsługą bywa.

bartek33

Posty: 19

 
W sumie ja ze swoich aktualnych składek jestem happy chociaż z drugiej strony jakby mi ktoś wyliczył coś mniej to bym nie narzekał na pewno.

korasek

Posty: 12

 
Można szybko porównać składki przez rankomat.pl, nie trzeba tutaj osobno iluś zapytań składać do towarzystw, bo to oni rozsyłają jeden formularz do kilkudziesięciu różnych firm, które ubezpieczają kierowców.

audi80

Posty: 14

 
Nie mam jakiejś konkretnej wypróbowanej porównywarki choć parę razy planowałem właśnie w taki sposób poszukać, ale jakoś do tych intenretowych wynalazków to nie mam do końca przekonania.

Black_Riot

Posty: 21

 
Przydają się porónywarki online, tylko jest trochę problem ze znalezieniem naprawdę dobrej, wiarygodnej, która rzeczywiście porównuje oferty a nie sugeruje tylko niektóre jakoś odgórnie wybrane.

Kitas

Posty: 20

 
Rozglądam się za tańszymi składkami, zwłaszcza AC coraz bardziej mi ciąży...a jakoś jeszcze w ogóle mi się nigdy ta polisa akuart nie przydała...ale wiadomo – nie znasz dnia ani godziny.

Pendrzec

Posty: 16